Sylwetka 19-latki a genetyka

W grudniu skończę 19 lat,ważę 52-53 kg i mam 167 cm wzrostu.Mam 3 siostry:2 starsze z dużym biustem i młodsza,która już ma ten sam rozmiar co ja,a dopiero zaczęły jej rosnąc. Moja mama zawsze miała duży biust.Mówiła mi,ze piersi rosną do ok 20 roku życia,ale u mnie nie zmienia się nic od paru lat ;d Jedyne co to w obwodzie mam teraz mniej bo kiedyś miałam rozmiar 75B,a teraz 70B. Jako jedyna z dziewczyn u mnie w domu jestem szczupła,ale czy to oznacza,ze muszę mieć mały biust i plaski tyłek ?

Witaj,
ważniejsze niż rozmiary są proporcje ciała. Jesteś szczupłą kobieta i jak sądzę bardzo proporcjonalnie zbudowaną. Jeśli chciałabyś zmienić kształt pośladków, zawsze możesz wymodelować sylwetkę z pomocą trenera osobistego na siłowni, albo ćwicząc z Mel B lub Chodakowską.

Pozdrawiam
Agata Jarnuszewska
dobrydietetyk.pl

Witam Panią,

Biust powinien być proporcjonalny do sylwetki. Uważam że brzydko wyglądałaby Pani z wielkim biustem przy niskiej masie ciała. Proszę wyzbyć się kompleksów i cieszyć się życiem:) Jeżeli chodzi o zmiany które może Pani wprowadzić do ćwiczenia modelujące biust i pośladki. Osobiście mogę polecić zestawy: Mel B, FitnessBlender, Odchudzanie bez kitów, Be Fit Woman, Fitappy, XHitDaily, Tiffany Rothe.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk