Kształtowanie sylwetki u nastolatki

DO jakiego wieka kształtuje się sylwetka kobiety?. Np jeśli ma 15 lat i figurę chłopczycy, to czy ta figura może się jeszcze zmienić?

Witam serdecznie,

Każdy z Nas jest inny i tu akurat taka Pani uroda, jednak dzięki odpowiednim ćwiczeniom jest szansa na wysmuklenie i wymodelowanie sylwetki. Może Pani skorzystać z pomocy trenera fitness, siłowni lub ćwiczyć w domu. W Internecie znajdzie Pani bardzo wiele zestawów treningowych. Musi Pani dostosować je do własnych możliwości. Powinna Pani zwracać uwagę na prawidłową technikę ćwiczeń aby nie obciążać stawów czy odcinka krzyżowo-lędźwiowego. Osobiście mogę polecić zestawy: Mel B, FitnessBlender, Zuzka light, Odchudzanie bez kitów, Be Fit Woman, Fitappy, XHitDaily, Tiffany Rothe.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam, od wieku nastoletniego figura zaczyna się kształtować. Jeśli coś Panią niepokoi zawsze można udać się na konsultację do lekarza prowadzącego ogólnego.
pozdrawiam