Jak zmniejszyć obwód ud?

Witam, jestem kobietą(18lat) i przy wzroście 176cm ważę64kg. Jednak obwód mojego uda wynosi ok.50cm i strasznie mi się to nie podoba. Dodam, ze pod warstwą tłuszczyku mam mięśnie, gdyż bardzo dużo jeżdżę rowerem. tutaj pojawia się moje pytanie jak zmniejszyć obwód ud? Czuje się z nim bardzo nie komfortowa i prowadzi to do zaniżania mojej samooceny. Czy codzienne skakanie na skakance (1000podskoków, co tygodniowo zwiększane o 500) plus callanetics mogłoby mi tu pomóc?

Proszę ocenić poziom tkanki tłuszczowej. Można także w USG ocenić grubość tkanki tłuszczowej i mięśni. Wówczas uda się wyciągnąć właściwe wnioski.