Jak wyszczuplić górną część ud?

Dzień dobry! Jestem kobieta i mam 26 lat byłam na diecie od dietetyka pół roku i mam problem z udami u samej gory ćwiczę co 3 dzień godzinę czasu i druga godzinke biegam na bierzni i łydki ręce mi sie umięśniły a u gory samej z udami mam straszny problem takie jak były takie i są tzn nie mam na nich roztepow ale ocieraja mi się jedna o drugą i mam na nich tak jakby pagórki takie ..Nie wiem jak mogę się ich pozbyć bardzo mi to przeszkadza zwłaszcza w lecie jak spódnice założę bo aż piecze jak

Dzień dobry,

Na podstawie tego co Pani opisała trudno jest cokolwiek doradzić.
Jeżeli w miejscach o których Pani mówi jest jeszcze zapas tkanki tłuszczowej, która powoduje u Pani uczucie dyskomfortu, można próbować modyfikować dietę. Być może w diecie, którą Pani stosowała/stosuje są jeszcze pewne elementy, które można poprawić. Podobnie z doborem ćwiczeń/treningów.

Dzień dobry,

Proszę udać się do specjalisty na konsultację. W tej chwili na rynku istnieje wiele zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej, które redukują tkankę tłuszczową z trudno dostępnych miejsc oraz ujędrniają skórę (fale ultradźwiękowe, radiowe, akustyczne). Po przeprowadzeniu wywiadu oraz obejrzenia Pani problemu, specjalista będzie w stanie dobrać odpowiedni zabieg.

Pozdrawiam serdecznie.

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Dzień dobry!
Na podstawie samego opisu ciężko zdiagnozować przyczynę problemu. Jeśli chodzi o zmniejszenie obwodu przez spalenie tkanki tłuszczowej to konieczny jest ujemny bilans kaloryczny. Może wybrana aktywność fizyczna jest nieodpowiednia. Warto skonsultować się w tej sprawie z trenerem personalnym, może doradzi jakie ćwiczenia mogłaby Pani wykonywać.

Odpowiedź dla Ciebie opracował zespół poradni Mój Dietetyk w Poznaniu. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Monika Frank, Dietetyk
www.poznan.mojdietetyk.pl
poznan@mojdietetyk.pl
tel. 698 418 306

Warto również przeczytać:
Dlaczego dieta nie działa, co zapewni sukces w odchudzaniu
http://www.mojdietetyk.pl/artykuly/dlaczego-dieta-nie-dziala-co-zapewni-sukces-w-odchudzaniu.html?c=3

Niestety nie możemy wybrać, z której części ciała schudniemy najbardziej. Bardzo dobrze, że aktywność fizyczna nie jest Pani obca i chętnie Pani ćwiczy i że była Pani u dietetyka. Proszę spróbować skonsultować się z trenerem i kosmetologiem. Zabiegi kosmetyczne naprawdę doskonale poprawiają kondycję skóry. Pani ma chęć do działania i jest wytrwała, więc sukces jest blisko.

Pozdrawiam serdecznie,
Paulina Roziewska
http://dietetyka-medyczna.pl/