Czy jazda na rolkach i hula hop wyrzeźbi sylwetkę?

Witam ,czy jazda na rolkach i hula hop wyrzezbi ciało i jakie suplementy pomoga aby nie jesc za czesto ,bo ciagle głodna jestem.Pozdrawiam

Dzień dobry :)

Wymienione aktywności na pewno pomogą w uzyskaniu i utrzymaniu zgrabnej sylwetki. Zależy to jednak od czasu trwania i intensywności ćwiczeń.

Niepokoi mnie to ciągłe uczucie głodu, o którym Pani wspomniała. Należy się uważnie przyjrzeć Pani diecie, ponieważ może być niedostosowana do potrzeb organizmu. Zbyt małe ilości spożywanej żywności będą skutkowały spowolnieniem metabolizmu, co wiąże się z odkładaniem zapasu energii w formie tkanki tłuszczowej na późniejsze potrzeby. Zachęcam więc do wizyty u dietetyka, który to oceni i podpowie jakie ewentualne zmiany wprowadzić.

W razie pytań zapraszam do kontaktu :)

Pozdrawiam,
Beata Bondyra
DIETOLOGIKA

Witam serdecznie,

aktywność fizyczna z pewnością wspomoże wyrzeźbienie sylwetki. Proszę połączyć ćwiczenia siłowe i cardio.
Nie zalecam zaś stosowania suplementów diety. Jedynie zdrowa i pełnowartościowa dieta przyniesie pożądane efekty. Pisze Pani że jest wciąż głodna a to znak że odzywia się Pani nieprawidłowo.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie ma Pani możliwości dojazdu to przez internet.
Proszę się zastanowić czy nie warto zająć się problemem profesjonalnie.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Dzień dobry,

Z pewnością jazda na rolkach oraz hula hop pozwolą wyrzeźbić sylwetkę, natomiast warto przyjrzeć się diecie tzn jakie produkty Pani spożywa i dlaczego nie ma uczucia sytości. Warto w tej sprawie skonsultować się z dietetykiem. Ze swojej strony polecam również szeroką gamę nieinwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Przynoszą świetne efekty i są idealnym dopełnieniem diety i aktywności fizycznej.

Pozdrawiam serdecznie.