Zmęczenie i osłabienie u 25-latki

często jestem zmęczona nic mi się nie chce. zasapana leniwa. Prace mam niestety siedzącą przy komputerze spędzam ok 10 godzin 5 dni w tygodniu. Jakieś suplementy diety które mogę zażywać?

Dzień dobry :)

Proszę wykonać morfologię krwi obwodowej, aby sprawdzić czy opisane objawy nie są wynikiem np. niedokrwistości niedoborowej oraz oznaczenie witaminy D we krwi- jej niedobór również może powodować osłabienie organizmu.

Należy przyjrzeć się również diecie, która może okazać się niedoborową w składniki odżywcze i witaminy. W tym celu proszę skontaktować się z dietetykiem.

W razie pytań zapraszam do kontaktu :)

Pozdrawiam,
Beata Bondyra
DIETOLOGIKA

Witam Panią,

zaczełabym od badań a nie suplementów diety. Proszę wykonać podstawową morfologię, sprawdzić cukier oraz TSH, FT3 i FT4. Należy wykluczyć niedobory pierwiastków, cukrzycę i niedoczynność tarczycy. Jeżeli z badań wyjdzie wszystko w porządku należałoby przyjrzeć się diecie oraz ewentualnie wprowadzić odpowiednie suplementy diety.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk