Na jakie partie ciała pomaga jazda na rolkach?

Witam. Na jakie partie ciała pomaga jazda na rolkach. Ile powinnam jezdzić aby zauważyć efekty.

Witam serdecznie,

Jazda na rolkach przyczynia się do poprawy ogólnej kondycji, przyspiesza spalanie kalorii, dotleniamy swój organizm oraz modelujemy głównie łydki, ale również inne partie nóg i biodra. Należy pamiętać że tkanka tłuszczowa nie spala się miejscowo. Wysiłek fizyczny spowoduje spadek tkanki tłuszczowej w rożnych partiach naszego ciała. Pyta Pani ile należy jeździć aby zauważyć efekty - jest to bardzo trudne pytanie ponieważ jest to kwestia indywidualna. Każdy z Nas jest inny i w różnym stopniu reaguje na sport czy dietę. Ważne aby aktywność była SYSTEMATYCZNA i sprawiała Pani przyjemność. Powinna Pani pamiętać również o odpowiednio zbilansowanej diecie, która stanowi 70% sukcesu w walce o wymarzona sylwetkę. Jedynie połączenie właściwego odżywiania i aktywności fizycznej daje pożądane efekty.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety dostosowanej do Pani dziennego zapotrzebowania oraz stylu życia zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk