Od czego zależy waga i wielkość biustu?

Mam siostre w tym samym wieku jest odemnie o wiele chudsza a ma wieksze piersi odemnie od czego to zależy ?
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zarówno masa ciała jak i rozmiar biustu to cechy indywidualnie zmienne. O ile jeszcze na masę ciała jak najbardziej mamy wpływ (dieta, aktywność fizyczna), o tyle wielkości biustu nie możemy zmienić (oczywiście pomijając zabieg operacyjny).