Czy parestezja mogła objąć całe ciało?

witam chcę zapytać czy jest mozliwe by parestezja objela cale cialo w wyniku mozliwosci zakazenia napoju wirusem wscieklizny ? czy w takim zakazeniu parestezja moze objac na 100% tylko miejsce zakazenia

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzięc. proponuję udac sie do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie mozna określic odpowiednie dalsze postępwoanie.