Zgrubienie w dolnym płacie ucha

Mam grudkę/kulkę/ w uchu (dolny płat. Od długiego czasu (kilkanaście miesięcy, może poszło już w lata, może ze dwa, góra trzy lata). Jak dotykam to jest to miejsce ciepłe, raczej nie boli. Była jedna grudka, teraz dwie, czasem mniejsze, czasem większe. Czy to groźne? Bardzo się boję, proszę o w miarę możliwości szybką odpowiedź. Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie mozna określic odpowiednie dalsze postępwoanie.