Szara zmiana przy odbycie

Dzień dobry Trzy lata temu odkryłem na zwieraczu wewnętrznym, podłużny wytwór, tak jak na zdjęciu. To coś, jest bardzo delikatne, wiotkie, od szorstkich opuszków palców łatwo krwawi, przy oddawaniu stolca nie. Przez trzy lata nie uległo żadnej zmianie. Czy to jest kłykcina? Bardzo mnie to stresuje, proszę o odpowiedź. Jestem osobą higieniczną, nie jestem gejem. [IMG]http://i66.tinypic.com/167uhw6.jpg[/IMG]

Lek. Tomasz Budlewski

być może jest to przerost błony śluozwej. prosze koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępwoanie.