Ciało obsypane wysypką

Witam. Od dzieciństwa moje cialo jest obsypane wysypka.nie swędzi, jest czerwona, umieszczona od wewnętrznej strony nóg, rąk, i na całych pośladkach (kiedyś jeszcze na plecach i brzuchu) jeździłam do Prokocimia do szpitala, gdzie nikt nie wiedział od czego to jest, piłam różne zioła, po których nie przechodziło. Podejrzewano pęknięta trzustke, lecz po badaniach okazało się że wszystko jest dobrze. Wysypka utrzymuje się najwięcej na pośladkach,i wstydzę się jej. Proszę o jakąkolwiek pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza dermatologa, po badaniu będzie mozna określic odpowiednie dalsze postępowanie.