Problem z wysypką u 21-latka

Witam , od około miesiąca mam problem z wysypką, zaczęła się na dłoniach (małe różowe kropki jakby ktoś przekuł igłą, są tylko pod skórą i nie wychodzą na wierzch , nie swędzą) z czasem na dłoniach delikatnie się łączyły ale nie wszystkie , tworzyły się też na bicepsie , całych długościach rąk poczynając od samego barku w stronę dłoni. Zauważyłem ze gdy położę sie głową na bicepsie to po chwili one się pojawiają, dosłownie po minucie. Lekarz nie do końca wiedział co to jest. Co to może być ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety bez możliwości zbadania zmian nie ma możliwości postawienia diagnozy. Zalecam wizyte u lekarza dermatologa. Pozdrawiam