Czy plama na klatce piersiowej oznacza bielactwo?

Witam Mam na klatce jedną wielką białą plame. Nigdzie wiecej nie mam żadnych plam czy to jest bielactwo ? Dodam że mam tą plame już ładnych kilka lat i tylko sie lekko powiększa nic więcej. Czytałem o ielactwie to pisze że pojawiają się plamki a u mnie właśnie jest jedna duża i to na klace piersowej .

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest obejrzenie zmian . Proponuje udac się do dermatologa