Czy plamienia po ellaOne wynikają z rozchwiania hormonalnego?

Witam miesiączka 20 stycznia następnie 31 stycznia zaliczyliśmy wpadkę. Przyjęłam wtedy tabletkę ellaOne. Dopiero 14 marca dostałam kolejną miesiączkę i tego dnia zaczęłam po raz pierwszy zażywać tabletki antykoncepcyjne. Biorę codziennie regularnie.Miesiączka trwala 7 dni jak zawsze. Do tej pory robiłam testy ciążowy wychodziły negatywne. Dzisiaj jestem w 14 dniu cyklu i od wczoraj mam lekkie plamienie ale tylko w ciągu dnia na brązowo. Czy jest to spowodowane rozchwianiem hormonalne czy mam się obawiać? Dodam też że jestem pół roku po porodzie a pierwszą miesiączkę od porodu dostałam 24 grudnia.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa po badaniu będzie
Można coś więcej powiedzieć