Dziwne plamienie po tabletce 72 po

Miesiąc temu miałam wpadkę z chłopakiem. Po godzinie wzięłam tabletkę 72 godziny (jestem w Londynie i tutaj o nią łatwo). Tydzień później dostałam okres, nie w terminie. Trwał on normalnie u mnie, około 4 dni. Miesiączka pojawiła się o czasie, ale krwawienie trwało tylko pół dnia, a krew była brązowa. Czy możliwe, że jestem w ciąży? Co mogło spowodować taką zmianę? Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Tabletka po stosunku to preparat zawierający dużą dawkę hormonów płciowych. Jej przyjęcie powoduje znaczne rozchwianie cyklu. Jeśli cykle nie unormują się w krótkim czasie, to proponuję wizytę u ginekologa.