Czy plamienie po inseminacji oznacza sukces?

Miałam robioną inseminację 24 grudnia, pęcherzyk był pęknięty i jak mój lekarz powiedział, wszystko wyglądało dobrze, nasienie męża również w porządku, ale na następny dzień pojawiło się plamienie, nieduże, taki śluz z krwią podczas siusiania.
To normalne, czy oznaka, że się nie udało?

Witam serdecznie,

po zabiegu inseminacji może dojść do plamienia. Nie jest to nic niepokojącego. Nie jest to również objaw, że się nie powiodło.

Gdyby plamienia się przedłużały lub nasilały konieczna będzie wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam