Czy po 7 dniach okresu mogę być w ciąży?

Okres miałam 27.09.2010, ale tylko 3 dni, krwawienie też było mniej obfite, kolejny był 20.11.2010 i był obfity, trwał 7 dni. Czy po tych 7 dniach okresu mogę być w ciąży? Cykle mam 26-27-dniowe. Teraz czuję się zmęczona, boli mnie brzuch, przelewa mi się w brzuchu i troszkę mnie mdli. Przez 5 dni częściej biegałam do toalety (może ze stresu), bo teraz już mi przeszło z tym bieganiem.
Czy to możliwe, że jestem w ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Trudno określić ryzyko ciąży, ponieważ nie podała Pani kiedy miało miejsce współżycie. Jeżeli miała Pani od tego czasu dwie miesiączki, to raczej prawdopodobieństwo ciąży jest małe. Rzadko się zdarza, że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Aby ustalić czy przyczyną Pani dolegliwości jest ciąża, proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam