Czy po ekstrakcji zęba mogę wcześniej wrócić do pracy?

Witam. Czy powrót do pracy przed zakończeniem leczenia to dobry pomysł? 3 dni temu miałem usuwaną chirurgicznie ósemkę. Po tygodniu mam ściągnąć szwy. Chirurg wystawił l4 na 3dni, a lekarz rodzinny twierdzi że to chirurg powinien zakończyć leczenie.

Pozdrawiam, życząc zdrowia,

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz - fitoterapeuta www.poradazielarska.pl