Czy po łyżeczkowaniu pierwsza miesiączka może się przedłużać?

Czy po łyżeczkowaniu, pierwsza miesiączka może się przedłużać i trwać np. 10 dni? Łyżeczkowanie było ze względu na obfitą i bardzo długą miesiączkę. Po ok 4 tygodniach od zabiegu dostałam chyba okres i trwa już tydzień i nie wygląda by miał się skończyć. Biorę cerazette i mam mięśniaki macicy. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.