Czy po miesiącu stosowania można odstawić te tabletki na nadciśnienie?

Czy po miesiącu ,poczatek brania tabletek na nadcisnienie tezeo hct mozna je calkiem odstawic,czy już nie i czy oslabiaja osłabiają one tabl.vines

Proszę samodzielnie nie modyfikować zaleconej farmakoterapii - nadciśnienie tętnicze jest chorobą przewlekłą. Ochrona antykoncepcyjna jest zachowana, o ile przyjmuje Pani tabletki prawidłowo.