Czy po odstawieniu masturbacji, wzwód wróci?

Dzien dobry, mam 20 lat. Od kilku lat onanizuje sie raz dziennie, zawsze przy filmie porno. Wydaje mi sie, ze stalem sie niewrazliwy na bodzce. Kiedys podniecal mnie sam widok ladnej dziewczyny lub kobiety, a dzis nie mam wzwodu nawet nim ruszajac. Ogladalem rozne porno, czesto fetysze ale z czasem przestaly mnie one podniecać. Moja erekcja jezeli jest, to nie jest pelna a penis szybko opada. Czy jezeli odstawie porno i masturbacje na dluzszy czas to wszystko wroci do normy ? Blagam o pomoc...

Dzień dobry!

Nie jest możliwe odgadnąć, czy i jaki skutek będzie miała taka rezygnacja, czy i po jakim czasie sprawność erekcyjna w pełni powróci. Z pewnością jednak rezygnacja z pornografii i ograniczenie masturbacji jest właściwym kierunkiem.

Pozdrawiam!