Czy po skończeniu kuracji Izotekiem należy przyjmować inne preparaty?

Witam, czy po skończeniu kuracji izotekiem należy przyjmować jakieś preparaty np. na regenerację wątroby?? Kiedy można zrobić badania cholesterolu i po jakim okresie powinien się on ustabilizować? (podczas kuracji był on podwyższony), niestety nie otrzymałam żadnych wyjaśnień po kuracji. Jeszcze jedno pytanie czy np. kurację można skończyć wcześniej przy dawce 20mg/doba czy należy stopniowo schodzić na 10-5 mg??

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać badania labolatoryjne z krwi odnośnie prób wątrobowych oraz usg Jamy brzusznej. Zakończeniu kuracji najczęściej odbywa się poprzez odstawienia nie stopniową redukcję ewentualne Postępowanie ustala lekarz prowadzący leczenie