Jakie preparaty należy stosować, aby podtrzymać efekty kuracji Izotekiem?

Jakie preparaty należy stosować aby podtrzymać efekty kuracji izotekiem? Po jakim czasie będzie można zastosować np. differin?

Jeśli kuracja została przeprowadzona prawidłowo, efekty zazwyczaj są trwałe i nie ma potrzeby dalszego leczenia. Izotek eliminuje się z organizmu nawet do sześciu tygodni od ostatniej kapsułki, więc po tym czasie można podjąć dalsze działania. Powinny wystarczyć dermokosmetyki (np z serii Sebium lub Effaclar). Wymieniony przez Panią Differin tylko w przypadku, gdyby pozostały jeszcze jakieś wykwity trądzikowe. Ewentualne blizny można wygładzać za pomocą peelingów lub laseroterapii. Na przebarwienia polecam krem Thiospot Intensive.