Czy po takim czasie zapalenie papierosa może nadal skutkować powstaniem suchego zębodołu?

Dzień dobry, Jestem 100 godzin po zabiegu chirurgicznego usunięcia zatrzymanej dolnej 8. Dziaslo było rozcinane, ząb dlutowany, zostały założony 3 szwy rozpuszalne. Czy po takim czasie zapalenie papierosa może nadal skutkować powstaniem suchego zebodolu?

Pozdrawiamy,
stankowscybialach.pl
badzbystry.pl