Czy po uderzeniu piłką od kosza w głowę jest możliwość powstania padaczki pourazowej?

Witam,chcę dowiedzieć się czy po uderzeniu kopniętą piłką od kosza w głowę jest możliwość powstania padaczki pourazowej,krwiaka?Występują u mnie drgawki,i zasinienie kończyn oraz podwyższony puls i ciśnienie.Przeżyłam22 lata i wcześniej nigdy nic takiego nie wystąpiło, dopiero po urazie.W EEG sa lekkie odchylenia,w rezonnsie tez sa zmiany,lecz wynik został stwierdzony przez lekarzy jako "pozytywny".Czuje ciagły ucisk w głowie na przemian z bólem.Jak poradzić sobie z tym bo już nie daję rady żyć?

Sformułowanie w EEG lekkie odchylenia, zmiany w rezonansie nie mówi nic. To tak jakby miała Pani odpowiedzieć na pytanie " czy kupi Pan buty" nic o nich więcej nie wiedząc.
Nie wiadomo co oznacza " wynik pozytywny".
Jakiego rodzaju uraz głowy?- uderzenie piłką też nic nie mówi, ważna jest okolica, utrata przytomności, chwilowe zamroczenie, objawy po urazie itd itd....

Na podstawie kilku ogólnych i nieprecyzyjnych słów rozpoznanie być może postawić wróżka lub jasnowidz.