Trzęsące się dłonie, zawroty głowy, anemia

witam.Od pewnego czasu trzesa mi się ręce.kiedyś drzaly lekko a teraz codziennie i mocno. do tego łatwo wyprowadzić mnie z równowagi. często też boli mnie głowa i zawsze przy bólu kręci mi się w głowie. od kilku miesiący mam też anemię której nie lecze. nie mogę przytyć przy wzroście 170 cm ważę 51 kg kierowane mnie na kolanoskopie wszystko wyszło ok a z gastroskopii wyszła przepuchlina rozworu przelykowego przepony. mam straszne bóle zoladka przez co wymiotowalam nie raz i źle często się czuje

Lekarz rozpoznanie stawia w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważne są też inne informacje jak np choroby dodatkowe, choroby w rodzinie itd.
Na podstawie kilku ogólnych słów rozpoznanie być może postawi wróżka lub jasnowidz.
Proszę udać się do lekarza.