Czy po uderzeniu w przód głowy wrócę do pełni zdrowia?

Witam. Zostałem uderzony w przód głowy na tomografie wyszło, że mam krew w głowie w okolicy móżdżka. Dziś mija 6 doba od wypadku. Dodam, że niemam żadnych bóli głowy ani zwrotów ani dolegliwości. Jestem na obserwacji w szpitalu ale lekarze nic mi nie mówią ani nie leczą każą tylko leżeć. Czuję jedynie ciepło w głowie ale niemam gorączki. mam pytanie czy po takim wypadku wrócę do pełni zdrowia i będę mógł uprawiać sport normalnie żyć bez strachu.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze tak , proszę kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego , być może nie kazdy rodzaj sportu