Czy po usunięciu chirurgicznym znamion bądź pieprzyków mogą być powikłania?

Czy po usunięciu chirurgicznym znamion bądź piperzykow mogą być powikłania?

Owszem, po każdym zabiegu może pojawić się bliznowiec, wystąpić infekcja rany itp. Jednak przy założeniu, że jest Pan osobą zdrową, prawdopodobieństwo wystąpienia powikłań jest niewielkie. proszę przedyskutować całą procedurę z chirurgiem.