Czy po usunięciu kaszaka pozostanie blizna?

Witam mam problem na policzku miałam kaszaka dość dużego około 1cm-1,5cm , wczoraj w nocy peknal i wyszło z niego dużo gęstej białej wydzieliny niestety dziś buzia wygląda okropnie czerwona spuchniety aż pod oko i boli, dodatkowo jestem w ciąży , chirurga mam jutro, czy da się to wyleczyć,? Czy zagraża to mojemu życiu? I czy zostanie blizna?

Witam
Najpierw należy doleczyć ranę i stan zapalny. Zmieniac opatrunki z Octeniseptem, ew masc z Detreomycyna. Nastepnie mozna myslec o wycieciu chirurgicznym. Niestey zawsze po cieciu jest blizna, mniej lub bardziej widoczna.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski