Zabieg usunięcia kaszaka z powieki

Witam! Mialam zabieg usuniecia kaszaka z powieki dolnej, ktory znajdowal sie okolo 1 cm od punktu łzowego, w okolicy kąta wewnętrznego. Powstala blizna przebiegająca od miejsca operowanego w kierunku wewnętrznego kącika oka. Lekarz przepisal mi masc Maxitrol na powiekę. Lek ten stosowaam na powieke przez 4 dni, nastepnie do worka spojowkowego. Powieka zmienila swoj ksztalt, przez co jestem teraz asymetryczna. Czy ten negatywny efekt zabiegu mogl byc spowodowany dzialaniem masci?

Lek. Tomasz Budlewski

raczej nie, prosze koniecznie udac się dolekarza okulisty, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzięc.