Czy po wypadnięciu żuchwy podczas zabiegu stomatologicznego mogą pojawić się zawroty głowy?

Witam! Proszę o odpowiedź, czy po wypadnięcie żuchwy podczas zabiegu stamatologicznego mogą pojawić się zawroty głowy?, miałam duże przesunięcie twarzy lekarz szybko przyłożył gorący kompres i po pół godz. twarz przesunęła się na właściwe miejsce , po ok1 miesiąca zaczęłam odczuwać zawroty głowy stałe lub napadowe nie mogę pochylić głowy w dół

Witaj !

Byc może jest to związane ale po takim czasie wątpie.

Jeśli zawroty głowy związane są ze zmianą pozycji głowy może być to objaw łagodnych położeniowych zawrotów głowy !

Konieczna konsultacja laryngologiczna po tym kątem.

Powodzenia !

Witam serdecznie,
Bez szczegółów i badania ciężko powiedzieć czy istnieje związek między tymi wydarzeniami. Tutaj konieczna jest dalsza diagnostyka - ze względu na charakter objawów warto udać się na konsultację neurologiczną.