Czy po zakończeniu kuracji izotekiem mogę udać się do solarium?

Witam, Mam na imię Natalia, mam 21 lat. 15 lutego zakończyłam brać Izotek. Kuracja trwała od połowy czerwca. Chciałabym się dowiedzieć, czy bardzo szkodliwe będzie dla mnie udanie się 2 razy na solarium, z czego każdy raz nie będzie dłuższy niż 5 minut. Jestem dość blada, nie mam kiedy się opalić w sposób naturalny. Minęło już trochę czasu od końca kuracji, a chciałabym złapać trochę koloru, przede wszystkim przez blizny i nierówny koloryt twarzy. Pozdrawiam,

Proponuję zapomnieć o istnieniu solarium. Aby w ogóle mysleć o opalaniu, które przyspiesza starzenie się skóry, prowokuje powstawanie przebarwień i inne problemy, powinna Pani odczekać pół roku.