Czy po zastosowaniu Dicoflenac powinna obawiać się skutków ubocznych?

Omyłkowo zastosowałam Dicoflenac dopochwowo, czopek się rozpuścił. Czy powinnam się obawiać skutków ubocznych? Nie wiem czy udać się z tym problemem na wizytę do ginekologa.

Lek. Wojciech Zygmunt

Jeżeli nie zauważa pani u siebie żadnych niepokojących objawów po rozpuszczeniu czopka, to najprawdopodobniej nic takiego się nie stało. Proszę uważać na przyszłość. Pozdrawiam i życzę zdrowia.