Czy pobicie przez partnera może zagrozić ciąży?

Dzien dobry. Wczoraj moj oartner pobil mnie i uderzal mnie w brzuch i kopal, kazal wykompac mi sie w goracej wodzie abym poronila. Czy to moze zagrazac ciazy ? Czy to moze byc poronienie ? Kstarzyna

Dzień dobry, zachowania Pani partnera to przemoc fizyczna i psychiczna. Aby chronić siebie i dziecko, powinna Pani odizolować się od partnera i zgłosić sprawę na policję. Pozdrawiam, Tomasz Kościelny, psychoterapeuta psychodynamiczny. Pracuje indywidualnie, z parami, małżeństwami i grupami w gabinetach w Warszawie oraz poprzez Skype, tkoscielny@interia.pl, tel. 692 13 99 40.