Chorobliwa zazdrość partnera - jak z tym walczyć?

Witam mam 23 lata mam Dwójkę dzieci od 5 lat mieszkam z partnerem z którym mam dziecko. Od początku prawie wiedziałam że partner jest trochę zazdrosny jednak później zaczął z0 zobaczyłam jaki jest naprawdę zero koleżanek nie mogłam mieć wyjść absolutnie praca tylko taka która on mi wybrał ubranie też makijaż ie mogłam wychodzić z domu podczas jego pobytu w pracy telefon kontrolowany i ciagle podejrzenia o kochanka później zaczęły się wyzwiska aż do momentu kiedy wyciągnął do mnie rece. Nie wiem czemu ale szkoda mi go mimo tego że potraktował mnie jak śmiecia .

Dzień dobry, chorobliwa zazdrość może wynikać z kilku powodów. Jeżeli dla partnera to jest problem i chciałby sobie z tym poradzić, zapraszam na konsultację psychoterapeutyczną, po której będę mógł wskazać kierunki zmian. Pozdrawiam, Tomasz Kościelny, psychoterapeuta psychodynamiczny. Pracuje indywidualnie, z parami, małżeństwami i grupami w gabinetach w Warszawie oraz poprzez Skype, tkoscielny@interia.pl, tel. 692 13 99 40.