Partner nie chce zalegalizować związku - jak go przekonać?

Jaki może być powód że mój partner noe chce ślubu? Mieszkamy razem, wspólnie podejmujemy decyzje, mamy dwójkę wspaniałych dzieci. W sumie jesteśmy niczym małżeństwo... Tylko bez odpowiednich formalności... Chciałabym to zmienić. Ale jak?

Dzień dobry, warto szczerze z partnerem o tym porozmawiać, dlaczego tego nie chce, czego się obawia? I z drugiej strony też opowiedzieć o swoich oczekiwaniach, potrzebach z tym związanych, dlaczego jest to dla Pani ważne. Jeżlei rozmowa nie pomoże i nie dojdziecie do porozumienia, zapraszam na konsultację w gabinecie. Pozdrawiam, Tomasz Kościelny, psychoterapeuta psychodynamiczny. Pracuje indywidualnie, z parami, małżeństwami i grupami w gabinetach w Warszawie oraz poprzez Skype, tkoscielny@interia.pl, http://subteno.warszawa.pl