Jak leczyć depresję u 21-latki?

Witam. Jestem leczona na depresję już kilka lat jednak obecnie przyjomowane leki tj aurorix (moklobemid) w żaden sposób mi nie pomagają a jeszcze pogarszają moje lęki i inne objawy. Po jakim czasie od odstawienia tych leków (aurorixu) mogę przejść na wcześniej już stosowaną i skuteczną terapię velaxinem (Wenlafaksyna). Dodam że bez tabletek czuję się bardzo źle i chciałabym szybko włączyć vleaxin jednak nie chcę doprowadzić do zespolu serotoninowego. Pozdrawiam

Dzień dobry, do farmakoterapii warto włączyć też psychoterapię, która pozwoli na odcięcie się od źródła lęków. Pozdrawiam, Tomasz Kościelny, psychoterapeuta psychodynamiczny. Pracuje indywidualnie, z parami, małżeństwami i grupami w gabinetach w Warszawie oraz poprzez Skype, tkoscielny@interia.pl, http://subteno.warszawa.pl