Czy podane objawy świadczą o wydaleniu czopu przedporodowego?

Witam! Kobieta 24 lat. Jestem w 32 tyg.ciazy, od miesiąc biorę luteine dopochwowo, wczoraj na wizycie u lekarza, lekarz mnie wyczyścil bo mówił że dużo jest w środku tej luteiny, dziś rano wpłynęła że mnie przezroczysta trochę żółta wydzielina z dodatkiem luteiny, czy to może być po tym czyszczeniu? Czy bardziej czop przed pogorodowy? Z góry dziękuję

Witaminy w ciąży

Lek. Michał Lenard

Płyn mógł być pozostałością po czyszczeniu pochwy. Póki co nie ma powodu do niepokoju. W razie niepokojących objawów należy zgłosić się na ginekologiczną izbę przyjęć. Pozdrawiam!