Czy podane objawy świadczą o zakrzepie?

Witam miesiąc temu urodziłam dziecko cesarskim cięciem przed porodem dużo lezalam bo tak kazał lekarz teraz gdy wróciłam do aktywności fizycznej bolą mnie nogi a dokładnie łydki prawa troszkę bardziej w marcu miałam robione usg doppler prawej nogi bo mnie bolała i spuchla trochę ale wszystko ok wszystkie żyły mam drozne, d'dimery mam 672 w dniu porodu 2323. Ból nie jest jakiś okropny taki delikatny przypomina jak bym sobie coś naciaglela w mięśniu nie boli jak chodzę objaw homansa ujemny. Czy to może być zakrzep bardzo się boję??

Bez badania bezpośredniego nie odpowiem Pani na to pytanie konkretnie. Objawy i opis stanu kończyn dolnych nie sugerują występowania zakrzepicy żylnej. W razie wątpliwości proszę z tym problemem udać się bezpośrednio do lekarza (ewentualnie kontrolne d-dimery i USG Doppler żył kończyn dolnych).