Czy podczas biopsji mammotomicznej można mieć miesiączkę?

Dzień dobry Czy podczas biopsji mammotomicznej można mieć miesiączkę? Jeśli nie to dlaczego? Pytam, bo już raz miałam przekładany termin biopsji z winy przychodni, a teraz mam termin za kilka dni i może się tak zdarzyć, że dostanę miesiączkę. Nie chciałabym przekładać tego kolejny raz. I czy trzeba być szczepionym przeciw żółtaczce? Ostatnie szczepienie miałam 15 lat temu, był to pełny cykl.

Lek. Tomasz Budlewski

lepiej aby miesiączki nie było. co do szczepienia proponuje zobaczyć przeciwciała