Czy podczas drugiej ciąży mogą wystąpić krwiaki tak jak w pierwszej?

Mam 22 lata, kiedy zaszłam w pierwszą ciążę, miałam 20 lat. Pierwszą ciążę praktycznie przeleżałam, miałam kilka krwiaków, krwawiłam co tydzień. Lekarz kazał mi leżeć i leżeć, a ja leżałam prawie 4 miesiące. Byłam w szpitalu tyle razy, że nie pamiętam.

Mojego synka urodziłam całego i zdrowego, tylko że w 36 tygodniu (jest tzw. wcześniakiem). Przyszedł na świat przez cesarskie cięcie, ponieważ nie był odwrócony. Teraz ma 17 miesięcy i jest bardzo żywiołowym dzieckiem. Chciałabym zajść w drugą ciążę, ale boję się, że będę musiała znowu leżeć;)

Dzień dobry!
Niestety każda ciąża jest inna i nie da się przewidzieć akurat czy w tej ciąży pojawią się krwiaki. Zazwyczaj nie jest regułą, że jak w jednej ciąży były krwiaki, to w następnej będą ani na odwrót.
Z poważaniem