Czy podczas jednego dnia można przyjąć Ventolin i Atrodil?

Dobry wieczór. Mama bierze Atrodil 4*2 dziennie i Ventolin 1 dawkę doraźnie. Czy po wzięciu Ventolinu (z powodu doraźnej duszności) może przyjąć jeszcze tego samego dnia Atrodil i kiedy? Proszę o odpowiedź, ponieważ następną wizytę u pulmonologa umówię dopiero za 2 tygodnie.

Należy dążyć do przyjmowania długodziałających leków antycholinergicznych. Ventolin doraźnie przyjmuje się zwykle 2 dawki (łącznie 200 mcg). Proszę spróbować w czasie najbliższego spotkania z pulmonologiem popróbować długodziałające cholinolityki.