Czy podczas przyjmowania tabletek po tym incydencie byłam chroniona?

Witam. Wczoraj Skończyłam opakowanie tabletek Atywia i dziś już nie biorę zgodnie z 7 dniowa przerwa. Jednak miałam problem podczas tego miesiąca. W pierwszym tygodniu przyjmowania tabletek zapomniałam jednej wziąć. Problem polega na tym, ze nie pamietam w jakim to było dniu, ponieważ zorientowałam się dopiero w niedziele gdy zostały mi dwie tabletki. W niedziele wzięłam te pozostałe dwie naraz i resztę przyjmowałam normalnie o regularnej porze. Moje pytanie brzmi: czy podczas przyjmowania tabletek po tym incydencie byłam chroniona? Czy teraz po tej 7 dniowej przerwie gdy zacznę zażywać kolejne opakowanie to bede mogła spokojnie współżyć? Bo internet jest „zawalony” wieloma radami, a ja nie wiem co robić.

jeżeli pominęła Pani 2 tabletki z pierwszego opakowania w początkowych dniach to nie została zachowana teoretyczna ochrona, po rozpoczęciu drugiego opakowania powinna być już zachowana przy prawidłowym stosowaniu