Czy podczas stosowania Ovulastanu może nie pojawić się miesiączka?

Pytanie do lekarza ginekologa. Witam biore owulastan ostania miesiaczke mialam 12.maja i od tego czasu nie współzylam wzielam kolejne opakowanie tabletek wszystkie prawidlowo i w czasie przerwy nie wystapilo krwawienie z odstawienia czy powinnam sie niepokoic? co powinnam zrobic?ostatnio mialam bakterie w moczu bralam antybiotyk 2xdziennie przez 5 dni .Czy mam zaczac nowe opakowanie tabletek antykoncepczyjnych?Dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa ponownie