Czy podczas zażywania tabletek antykoncepcyjnych może pojawić się śluz?

Czy zażywajac tab.antykoncepcyjne moze pojawic sie sluź jak przy owulacji? I drugie pyt.to czy citronil moze osłabiac działanie tab.vibin mini?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane preparaty nie wykazują interakcji. Występowanie wydzieliny z pochwy może być fizjologiczne. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.