Czy podwyższony poziom AFP może być groźny?

Od dwóch lat mam podwyższony poziom AFP 8,62 norma do 7,29 proszę czy to może być groźne.do tego od 2 lat boli minę żołądek robiłem wszystkie możliwe badania i wszystko jest Ok

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie