Obniżony poziom eozynofili i biegunki

Witam. O czym w wyniku morfologii może świadczyć obniżony poziom eozynofili? Dodam że niski badanie powtarzałam i za każdym razem poziom eozynofili jest równy 0. Dodam że od czasu kiedy ten parametr jest nieprawidłowy męczą mnie biegunki.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wyników juz wykonanych bedzie mozna zalecić odpowiednie dalsze postepowanie.