Skąd niechęć do jedzenia i biegunki?

Mam problemy albowiem korzystam z toalety 8-15 razy dziennie za każdym razem się wypróżniając. Jem 3 małe posiłki dziennie gdyż nie mogę patrzeć już na jedzenie. Przez trzy mc schudłam 8 kg z 60 na 52. Jestem osoba szczupła. Nadmienię ze badanie na pasożyty ujemne, krew prawidłowe wyniki, ale cmr wyszło 0, gastroskopia nic nie wykazała. Co to może być nadmienię ze mam ciagle zawroty głowy, stany omdlenia oraz bardzo słabe samopoczucie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników będzie można określić odpowiednie dalsze postepowanie