Co powoduje bóle w lewym boku?
Witam , od kilku miesięcy męczą mnie silne bóle w lewym boku. Nasilają się szczególnie w nocy. Wykonałam badania urografie, usg brzucha , rtg kręgosłupa lędźwiowego, wszystko wyszło w normie, wyniki morfologii dobre , jedynie OB podwyższone 26 .Proszę o jakiś punkt zaczepienia co może mnie boleć lub jakie badania powinnam zrobić . Czy jest może jakieś badanie z krwi które wykryłoby choroby jelit żeby nie robić kolonoskopi?

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Jeżeli zostało wykonanych tyle badań to proponuje udac się do lekarza rodzinnego. Po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można określić odpowiednie dalsze postepowanie